הבלוג של אביבית

Read the Latest News

טיפים לשיפור ערוץ יוטיוב

צור תמונת רקע מותאמת אישית, חזותית משכנעת עבור הדף הערוץ.

פרטים אישיים. שתף את הקהל, שאל אותו שאלות, ספר סיפור שיוצר סולידריות, תן להם להרגיש שהם משפיעים, זה יוצר חיבור למוצר.

עשה שימוש בתכונת "תמונה באנר" בחלק העליון של הדף. קבע איזה קישורים חשובים להציג. כדאי לחשוב על עיצוב נכון של השטח הזה כדי להשיג את מירב הקליקים (למשל, רשימות השמעה, להירשם, פייסבוק, טוויטר). קישורים בדף באנר זה יכולים לקשר מחוץ לערוץ על מנת לקדם את האתר הראשי.

לנצל את 250*300 קופסת מיתוג אשר ממוקמת בצד השמאלי התחתון.

Metadata / אופטימיזציה

תחת הגדרות ערוץ , תייג את דף הערוץ שלך עם מילות מפתח מותאמות אישית.

השתמש במילות מפתח ושיטות להשגת אופטימיזציה של ערוץ לחיפוש בעת כתיבת התיאור ערוץ הפרופיל, ערוץ מידע אחרים.

ניווט ומודולים

העלה את התוכן הנכון ולארגן אותו בצורה הטובה ביותר לקהל המסוים שלך. הגדרת וידאו בהשתתפות ולסדר אלבומים להיות מרתק ביותר ורלוונטי לצופים שלך.

קבע את המצגת הטובה ביותר של התוכן בערוץ (ההעלאות ו פלייליסטים). רשימות השמעה תכונה כאשר קהל היעד שלך עשוי להיות הקרובים עבור קבוצות שונות של תוכן.

הפעל את "ערוצים נוספים" מודול כדי לקדם תוכן אחר או ערוצי בנושא. מודול זה הוא תכונה רבה כדי ליצור צולבות בין ערוצי קידום טיפ:. ערוצי המפורטים כאן מופיעים גם ערוצי הציע כאשר משתמש נרשם כמנוי לערוץ שלך

האם Metadata חשובים עבור אופטימיזציה של ערוץ?

אני מניח, אם אתה דווקא מנסה לגרום להביא אנשים להערוץ שלך דרך חיפוש, חשוב לכתוב את תגי ותיאורים המאפשרים למשתמשים למצוא את הערוץ שלך דרך מנועי החיפוש. בעת כתיבת שורות אלה מטה, זה כנראה הולך להיות שילוב של מילות מפתח הז'אנר רחבה כמו "קומדיה" או "פעולה" מעורבב עם מילות מפתח ספציפיות כגון שמך ואת שם הערוץ שלך.

Share Some Ideas

Do You Have a Tip or an Idea for a Story? Tell Us About It.
Submit Article