מאגרי מידע עסקיים

בוא תמצא לקוחות חדשים

טלפונים ניידים עסקיים

מאגרי מידע עסקיים של בעלי עסקים.

טיוב נתונים

העשרת רשימת הלקוחות שלך עם מידע נוסף.

מאגרי מידע

מאגרי מידע עסקיים הכולים למעלה מ2700 פילוחים.

Services

בית חרושת ליצירת לידים

Absolutely Stunning Design and Functionality
עם למעלה מעשר שנות ניסיון בתחום הפרסום באינטרנט, למדנו את השיטה הקלה והמוצלחת ביותר לחשיפה שיווקית באינטרנט. בשנת 1999 הוקמה חברת "דיוור" ע"י אביבית מלכיאל והיא מנהלת ומתחזקת מבחר גדול ומגוון של מאגרי כתובות דואר אלקטרוני. החברה מציעה ללקוחותיה חבילות מידע איכותיות, המפולחות עפ"י תחומי העיסוק של בעלי כתובות המייל , טלפונים עסקיים ומספרי טלפון ניידים. ובכך ניתנת למפרסמים היכולת למקד את המסר הפרסומי לקהל מסוים, לדוגמה: מאגר כתובות של מעצבי פנים ואדריכלים, רופאים, עורכי דין, מטפלים וכדומה. כל המאגרים מתוחזקים על בסיס קבוע על מנת לוודא שהמידע עדכני ושכתובות המייל קיימות. חברת דיוור בקיאה בכל רזי החוק ופועלת אך ורק בהתאם לתקנות הידועות בעניין זה והיא מספקת ללקוחותיה סל שירותים רחב וליווי צמוד בכל תהליך הפרסום בדוא"ל – החל משלב הגדרת קהל היעד, דרך בחירת המסר הגדרת יעדים - מדד להצלחה, מה המוצר או השירות. מי הקהל יעד? האם הוא מבוסס מקום? מהי דרכי ההתקשרות הנוחות עבורו. דיוור תעזור לך למצוא את המאגר העסקי הנכון עבורך מתוך 2500 + קטגוריות, אין סקטור שלא נמצא ברשימה. אין ספק שפרסום המוצר שלכם באמצעות פלטפורמת הדוא"ל הינה אחד מאפיקי השיווק הישיר האפקטיביים ביותר שקיימים כיום, אולם כמו בכל דבר בחיים – מומלץ להיעזר במומחים בתחום.
חפש מאגר מידע
רשימת תפוצה לעסקים בנושא  אומנית-יוצרת תכשיטים מזכוכית עבודת יד

 

מאגר מספר: Biz-List-SKU5 רמת דיוק: 0.89

קטגוריה ראשית: אומנות

קטגוריה משנית: אומנית-יוצרת תכשיטים מזכוכית עבודת יד

מעט עלינו:

ברשותנו מאגרי מידע משובחים ומפולחים ליצירת קשרים עסקיים בכל סיווג אפשרי .בעזרתם ניתן ליצור קשר עם בית עסק פוטנציאלי. יצירת קשר עם הלקוח הפוטנציאלי היא באמצעות דואר אלקטרוני, פקס, טלפון וכתובות דואר.

שימוש ב רשימת תפוצה לעסקים בנושא אומנית-יוצרת תכשיטים מזכוכית עבודת יד או מאגר מידע עסקי בנושא אומנית-יוצרת תכשיטים מזכוכית עבודת יד תגדיל את רשימת הלקוחות שלך !

שווה , צור קשר עכשיו לקבלת הצעת מחיר למאגר מידע בנושא רשימת תפוצה לעסקים בנושא אומנית-יוצרת תכשיטים מזכוכית עבודת יד ל מאגר מידע עסקי בנושא אומנית-יוצרת תכשיטים מזכוכית עבודת יד

שימוש במאגרי מידע Biz-List-SKU5 היינו בהתאם לחוק והינו מפר את חוקי התקשורת בישראל.

תגיות:

שיווק ישיר לעסקים בתחום האומנית-יוצרת תכשיטים מזכוכית עבודת יד

דיוור אלקטרוני לאומנית-יוצרת תכשיטים מזכוכית עבודת יד

פניה ישירה לעסקים בתחום האומנית-יוצרת תכשיטים מזכוכית עבודת יד

מכירות לעסקים בתחום האומנית-יוצרת תכשיטים מזכוכית עבודת יד

פרסום לעסקים בתחום האומנית-יוצרת תכשיטים מזכוכית עבודת יד

מכירות לעסקים בתחום האומנית-יוצרת תכשיטים מזכוכית עבודת יד

דיוור מספק רשימות דיוור איכותיות ומפולחות לפי תחומי העיסוק השונים. מאגרי המידע מתעדכנים מידי רבעון וכוללים שם, תואר, תפקיד, כתובת, טלפון, פקס ולחלקם גם מייל.

פרסום חוקי במיילים

חברת דיוור בקיאה בכל רזי החוק ופועלת אך ורק בהתאם לתקנות הידועות בעניין זה והיא מספקת ללקוחותיה סל שירותים רחב וליווי צמוד בכל תהליך הפרסום בדוא"ל – החל משלב הגדרת קהל היעד, דרך בחירת המסר הפרסומי, ניסוח תוכן המודעה ועיצובה, שליחתה לקהל הרלוונטי וכן ביצוע ניטור ומעקב אחר פתיחת הודעות, מיילים חוזרים, בקשות להסרה וכיו"ב.
הזמן עכשיו